Related Nodes Block (1.0.0-rc6) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Node
cy: Nod

en: Last
cy: Olaf

en: Random
cy: Ar hap

en: First
cy: Cyntaf

en: Limit
cy: Terfyn

en: Select
cy: Dewis

en: Blocks
cy: Blociau
