Related Nodes Block (1.0.0-rc6) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Node
oc: Nosèl

en: Include
oc: Inclure

en: Exclude
oc: Exclure

en: Nodes
oc: Nosèls

en: Last
oc: Darrièr

en: Random
oc: A l'azard

en: First
oc: Primièr

en: Select
oc: Seleccionar

en: Blocks
oc: Blòts

en: About
oc: A prepaus
