Related Nodes Block (1.0.0-rc6) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Node
sl: Vozlišče

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Blocks
sl: Bloki

en: About
sl: O modulu
