Related Nodes Block (1.0.0-rc7) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Node
cs: Uzly

en: Include
cs: Zahrnout

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: Nodes
cs: Uzly

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: Last
cs: Poslední

en: Random
cs: Náhodný

en: First
cs: První

en: Select
cs: Vybrat

en: Blocks
cs: Bloky

en: Skip
cs: Přeskočit

en: About
cs: Popis

en: Negate the condition
cs: Negovat podmínku
