Related Nodes Block (1.0.0-rc7) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: Content Types
id: Jenis-jenis Konten

en: Include
id: Termasuk

en: Exclude
id: Kecualikan

en: Nodes
id: Node

en: Ignore
id: Abaikan

en: Counter
id: Penghitung

en: Last
id: Terakhir

en: Random
id: Acak

en: First
id: Pertama

en: Limit
id: Batas

en: Select
id: Pilih

en: Blocks
id: Blok

en: About
id: Tentang

en: Negate the condition
id: Negasikan kondisi
