Related Nodes Block (1.0.0-rc7) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Include
jv: Klebu

en: Exclude
jv: Kejābā

en: Nodes
jv: Node

en: Ignore
jv: Abai

en: Blocks
jv: Blok

en: About
jv: Ngenani
