Related Nodes Block (1.0.0-rc7) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Node
ku: گرێ

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Random
ku: هەرەمەکی

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: About
ku: دەربارە
