Related Nodes Block (1.0.0-rc7) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Node
mn: Зангилаа

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Blocks
mn: Хавтангууд
