Related Nodes Block (1.0.0-rc7) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Next
ps: بل

en: Ignore
ps: ناګارل

en: Random
ps: ناټاكلى

en: Select
ps: غوره

en: Blocks
ps: غونډونه

en: About
ps: په اړه
