Related Nodes Block (1.0.0-rc7) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Node
ru: Материал

en: Include
ru: Включить

en: Exclude
ru: Исключить

en: Nodes
ru: Материалы

en: Ignore
ru: Игнорировать

en: Counter
ru: Счётчик

en: Last
ru: Последний

en: Random
ru: Случайно

en: First
ru: Первый

en: Limit
ru: Предел

en: Select
ru: Выбрать

en: Blocks
ru: Блоки

en: Skip
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Display Type
ru: Тип отображения

en: Negate the condition
ru: Инвертировать условие
