Related Nodes Block (1.0.0-rc8) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Include
ca: Incloure

en: Exclude
ca: Exclou

en: Ignore
ca: Ignora

en: Counter
ca: Comptador

en: Last
ca: Darrer

en: Random
ca: Aleatori

en: First
ca: Primer

en: Limit
ca: Límit

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Blocks
ca: Blocs

en: About
ca: Detalls

en: Negate the condition
ca: Nega la condició
