Related Nodes Block (1.0.0-rc8) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Node
da: Indholdselement

en: Include
da: Inkludér

en: Exclude
da: Ekskludér

en: Nodes
da: Indhold

en: Ignore
da: Ignorér

en: Counter
da: Tæller

en: Last
da: Sidste

en: Random
da: Tilfældig

en: First
da: Første

en: Limit
da: Grænse

en: Select
da: Vælg

en: Blocks
da: Blokke

en: About
da: Om

en: Negate the condition
da: Modvirk betingelsen
