RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha11) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Label
ku: پێناس

en: username
ku: ناوی چوونەژوورەوە

en: Format
ku: فۆرمات

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Url
ku: به‌سته‌ر
