RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Resources
cs: Zdroje

en: Password
cs: Heslo

en: Label
cs: Popisek

en: Setup
cs: Konfigurace

en: Format
cs: Formát

en: Revision ID
cs: ID revize

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Authentication
cs: Ověření

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Web services
cs: Webové služby

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
