RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Resources
sv: Resurser

en: Password
sv: Lösenord

en: Label
sv: Etikett

en: Setup
sv: Inställningar

en: Welcome
sv: Välkommen

en: Revision ID
sv: Versions-ID

en: Session ID
sv: Sessionens ID

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Authentication
sv: Verifiering

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Start time
sv: Starttid

en: Resource
sv: Resurs

en: End time
sv: Sluttid

en: Access denied on creating field @field.
sv: Åtkomst nekad vid skapande av fält @field.
