RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Resources
bo: ཐོན་ཁུངས

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Revision ID
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Session ID
bo: སྦྲེལ་ཡུན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ
