RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Password
ps: پټ توری

en: Format
ps: بڼه

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Plugin
ps: لګون

en: Authentication
ps: تصدیق
