RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Format
th: รูปแบบ

en: ID
th: ไอดี

en: Revision ID
th: แก้ไข ID

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
