RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Resources
he: מקורות

en: Password
he: סיסמה

en: Label
he: תווית

en: Format
he: פורמט

en: Welcome
he: ברוך הבא

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Session ID
he: מזהה הפעלה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Plugin
he: פלאגין

en: Authentication
he: הזדהות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Start time
he: זמן התחלה

en: End time
he: זמן סיום:
