RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha5) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Resources
te: వనరులు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Label
te: లేబుల్

en: Format
te: ఆకృతి
