RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha7) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Password
cy: Cyfrinair

en: username
cy: enw defnyddiwr

en: Format
cy: Fformat
