RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha9) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Resources
ta: வளங்கள்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: username
ta: பயனர் பெயர்

en: password
ta: குறிச்சொல்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: Url
ta: முகவரி

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்

en: Resource
ta: வளம்
