RELAXed Web Services (8.x-1.0-beta11) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Password
ast: Clave

en: Label
ast: Etiqueta

en: username
ast: nome d'usuariu

en: Not found
ast: Nun s'alcontró
