RELAXed Web Services (8.x-1.0-beta15) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Password
eu: Pasahitza

en: Label
eu: Etiketa

en: username
eu: erabiltzaile izena

en: ID
eu: IDa

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Url
eu: URLa

en: Welcome
eu: Ongi etorri

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
