RELAXed Web Services (8.x-1.0-beta18) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Url
bn: ইউআরএল

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ
