RELAXed Web Services (8.x-1.0-beta19) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: username
am: የተጠቃሚ ስም

en: ID
am: አይዲ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
