RELAXed Web Services (8.x-1.0-beta8) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།
