RELAXed Web Services (8.x-1.0-beta9) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Password
nn: Passord

en: Label
nn: Etikett

en: Web services
nn: Nettjenester
