Relevant Content (1.0.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Label
bg: Заглавие

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Node
bg: Материал

en: Vocabulary
bg: Речник
