Relevant Content (1.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Vocabularies
el: Λεξιλόγια

en: Node
el: Κόμβος

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
