Relevant Content (1.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Label
hr: Oznaka

en: Preset Name
hr: Ime Predpostava

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
