Relevant Content (1.0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Label
km: ស្លាក

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
