Relevant Content (1.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Label
ku: پێناس

en: Vocabularies
ku: وشەگەلەکان

en: Node
ku: گرێ

en: Vocabulary
ku: وشەگەل
