Relevant Content (1.0.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Label
lt: Etiketė

en: Preset Name
lt: Parinkties Pavadinimas

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Node
lt: Mazgas

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Node Types
lt: Mazgo tipas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
