Relevant Content (1.0.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Label
lv: Etiķete

en: Preset Name
lv: Iestatījuma Nosaukums

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Node
lv: Mezgls

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
