Relevant Content (1.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Label
oc: Etiqueta

en: Vocabularies
oc: Vocabularis

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Node
oc: Nosèl

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Machine name
oc: Nom sistèma
