Relevant Content (1.0.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Label
sk: Označenie

en: Preset Name
sk: Názov predvoľby

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: Node
sk: Uzol

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Node Types
sk: Typy uzlov

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Machine name
sk: Strojový názov
