Relevant Content (1.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Label
ar: التسمية

en: Vocabularies
ar: المعاجم

en: ID
ar: المعرف ID

en: Node
ar: العقدة

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
