Relevant Content (1.0.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Vocabularies
ast: Vocabularios

en: Node
ast: Noyu

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu
