Relevant Content (1.0.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Preset Name
az: Əvvəlcədən təyin olunmuş ad

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: ID
az: İD

en: Node
az: Material

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı
