Relevant Content (1.0.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Label
be: Подпіс

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Node
be: Вузел

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Node Types
be: Тыпы матар'ялаў

en: Machine name
be: Машынная назва
