Relevant Content (1.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Vocabularies
bo: སྤྱི་མིང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
