Relevant Content (1.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Label
bs: Oznaka

en: Vocabularies
bs: Riječnik

en: Node
bs: Nod

en: Vocabulary
bs: Riječnik
