Relevant Content (1.0.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preset Name
ca: Nom de l'ajustament

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Node Types
ca: Tipus de node

en: Node Type
ca: Tipus del node

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Machine name
ca: Nom-màquina
