Relevant Content (1.0.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Label
cs: Popisek

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Node
cs: Uzly

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Node Types
cs: Typy uzlů

en: Node Type
cs: Typ uzlu

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název
