Relevant Content (1.0.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Label
da: Etiket

en: Preset Name
da: Forvalgsnavn

en: Vocabularies
da: Ordforråd

en: Node
da: Indholdselement

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Node Type
da: Indholdstype

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Machine name
da: Internt navn
