Relevant Content (1.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: ID
eo: Identigilo

en: Node
eo: Nodo
