Relevant Content (1.0.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Label
es: Etiqueta

en: Preset Name
es: Nombre del valor preestablecido

en: Vocabularies
es: Vocabularios

en: Node
es: Nodo

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Node Types
es: Tipos de nodos

en: Node Type
es: Tipo de nodo

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Max Results
es: Máx. resultados
