Relevant Content (1.0.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Label
et: Nimetus

en: Preset Name
et: Eelseade nimi

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Node
et: Postitus

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Node Types
et: Sisutüübid

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
