Relevant Content (1.0.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Label
fi: Tunnus

en: Vocabularies
fi: Sanastot

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Node Types
fi: Sisältötyypit

en: Node Type
fi: Solmun tyyppi

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
